100 кг және 1000 кг дәнекерлеу позициялағышы
✧ Кіріспе
100 кг дәнекерлеу позиционері - бұл 100 килограмға дейінгі салмағы бар дайындамаларды орналастыру және айналдыру үшін дәнекерлеу операцияларында қолданылатын құрылғы.
1000 кг дәнекерлеу позиционері - бұл дәнекерлеу операцияларында салмағы 1-t0n (1000 килограмм) дейінгі дайындамаларды орналастыру және айналдыру үшін қолданылатын құрылғы.
Осындай сыйымдылықтағы дәнекерлеу позиционерін пайдалану дәнекерлеу жұмыстарының тиімділігі мен дәлдігін арттырады. Ол дайындаманы орналастыру үшін тұрақты платформаны қамтамасыз етеді, бұл дәнекерлеушілерге бірнеше бұрыштан жұмыс істеуге және дәнекерлеу сапасының тұрақтылығына қол жеткізуге мүмкіндік береді.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | VPE-1 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 1000 кг |
| Үстел диаметрі | 1000 мм |
| Айналмалы қозғалтқыш | 0,75 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Еңкейтетін қозғалтқыш | 1,1 кВт |
| Еңкейту жылдамдығы | 0,67 айн/мин |
| Еңкейту бұрышы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. эксцентрлік қашықтық | 150 мм |
| Максималды гравитациялық қашықтық | 100 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін, алға айналдыру, кері айналдыру, жоғары еңкейту, төмен еңкейту, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қолмен басқару блогы.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналарды кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, тесіктерді бұрғылау, құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу позиционерін шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар





