200 кг дәнекерлеу позициялағышы
✧ Кіріспе
200 кг дәнекерлеу позиционері - дәнекерлеу жұмыстары кезінде салмағы 200 килограммға дейінгі дайындамаларды орналастыру және айналдыруды жеңілдетуге арналған әмбебап жабдық. Дәнекерлеу позиционерінің бұл түрі орташа көлемді өндіріс және дәнекерлеу жұмыстарының кең ауқымына жарамды.
200 кг дәнекерлеу позиционерінің негізгі ерекшеліктері мен мүмкіндіктеріне мыналар жатады:
- Жүктеме сыйымдылығы:
- Дәнекерлеу позиционері салмағы 200 килограмға дейінгі дайындамаларды өңдей және айналдыра алады.
- Бұл оны машина бөлшектері, автомобиль құрастырмалары және орташа өлшемді металл бұйымдары сияқты әртүрлі компоненттерге жарамды етеді.
- Айналдыру және еңкейтуді реттеу:
- Позиционер әдетте айналу және еңкейтуді реттеу мүмкіндіктерін ұсынады.
- Айналдыру дәнекерлеу процесінде дайындаманың біркелкі және бақыланатын орналасуын қамтамасыз етеді.
- Еңкейтуді реттеу дайындаманың оңтайлы бағытын қамтамасыз етеді, дәнекерлеуші үшін қолжетімділікті және көрінуді жақсартады.
- Дәл орналастыру:
- 200 кг дәнекерлеу позиционері дайындаманың дәл және бақыланатын орналасуын қамтамасыз етуге арналған.
- Бұған сандық позиция көрсеткіштері, құлыптау механизмдері және дәл баптау сияқты мүмкіндіктер арқылы қол жеткізіледі.
- Өнімділіктің артуы:
- 200 кг дәнекерлеу позиционерінің тиімді орналастыру және айналдыру мүмкіндіктері дайындаманы орнату және басқару үшін қажетті уақыт пен күш-жігерді азайту арқылы өнімділікті арттыра алады.
- Пайдаланушыға ыңғайлы жұмыс:
- Дәнекерлеу позиционері көбінесе интуитивті басқару интерфейсімен жабдықталған, бұл операторларға дайындаманың орнын және айналуын оңай реттеуге мүмкіндік береді.
- Бұған айнымалы жылдамдықты басқару, бағдарламаланатын позициялау және автоматтандырылған позициялау тізбектері сияқты мүмкіндіктер кіреді.
- Ықшам және портативті дизайн:
- 200 кг дәнекерлеу позиционері әдетте ықшам және жеңіл конструкциямен жасалған, бұл оны әртүрлі дәнекерлеу жұмыс станцияларына біріктіруді жеңілдетеді.
- Кейбір модельдер тасымалдауды жеңілдету үшін дөңгелектермен немесе басқа мобильділік мүмкіндіктерімен жабдықталуы мүмкін.
- Қауіпсіздік мүмкіндіктері:
- Дәнекерлеу позиционерін жобалауда қауіпсіздік басымдық болып табылады.
- Жалпы қауіпсіздік мүмкіндіктеріне апаттық тоқтату түймелері, шамадан тыс жүктемеден қорғау және күтпеген қозғалыстың немесе аударылып кетудің алдын алу үшін тұрақты бекіту механизмдері кіреді.
- Дәнекерлеу жабдықтарымен үйлесімділік:
- 200 кг дәнекерлеу позиционері MIG, TIG немесе таяқша дәнекерлеу машиналары сияқты әртүрлі дәнекерлеу жабдықтарымен біркелкі интеграциялануға арналған.
- Бұл дәнекерлеу процесінде жұмыс процесінің тегіс және тиімді болуын қамтамасыз етеді.
200 кг дәнекерлеу позиционері металл өңдеу, автомобиль өндірісі, машина жөндеу және жалпы металл өңдеу сияқты салаларда кеңінен қолданылады, мұнда орташа өлшемді дайындамаларды дәл орналастыру және басқарылатын айналу жоғары сапалы дәнекерлеу нәтижелері үшін өте маңызды.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | VPE-02 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 200 кг |
| Үстел диаметрі | 200 мм |
| Айналмалы қозғалтқыш | 0,18 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 0,04-0,4 айн/мин |
| Еңкейтетін қозғалтқыш | 0,18 кВт |
| Еңкейту жылдамдығы | 0,67 айн/мин |
| Еңкейту бұрышы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. эксцентрлік қашықтық | 150 мм |
| Максималды гравитациялық қашықтық | 100 мм |
| Вольтаж | 220В±10% 50Гц 3 фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін, алға айналдыру, кері айналдыру, жоғары еңкейту, төмен еңкейту, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қолмен басқару блогы.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналарды кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, тесіктерді бұрғылау, құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу позиционерін шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар



