Камера мониторы және лазерлік көрсеткіші бар 3030 бағаналы штанга
✧ Кіріспе
Қысым ыдыстарын, жел мұнараларын және мұнай цистерналарын жіктеп дәнекерлеуге арналған дәнекерлеу бағаналы штанга манипуляторы. Weldsuccess Ltd компаниясы Қытай немесе Lincoln USA түпнұсқалық арамен біріктірілген қуат көзімен толық дәнекерлеу бағаналы штангасын жеткізеді. Қуат көзі NA-3, NA-5 және Max-10 немесе Max-19 контроллері бар Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 және Lincoln AC / DC – 1000 бір сымды немесе тандем сымдар болуы мүмкін.
Лазерлік көрсеткішке, камера мониторына және ағынды қалпына келтіру жүйесіне арналған қосымша қосалқы бөлшектері бар бағаналы жебе. Толық дәнекерлеу жүйесі резервуардың ішкі және сыртқы жіктерін дәнекерлеуді жеңілдетеді.
1. Дәнекерлеу бағанының жел мұнарасы, қысымды ыдыстар және резервуарлардың сыртында және ішінде бойлық тігістерді немесе иінді дәнекерлеу үшін кеңінен қолданылады. Біздің дәнекерлеу роторлары жүйесімен бірге пайдаланған кезде автоматты дәнекерлеу жүзеге асырылады.
2. Фланецтерді дәнекерлеу үшін дәнекерлеу позиционерлерімен бірге пайдалану ыңғайлы болады.
3. Дайындама бөліктерінің ұзындығына сәйкес, біз сондай-ақ қозғалмалы дөңгелектері бар бағаналы жебе жасаймыз. Сондықтан ол ұзын бойлық тігіспен дәнекерлеуге де қолжетімді.
4. Дәнекерлеу бағанының жебесіне біз MIG қуат көзін, ARW қуат көзін және айнымалы/тұрақты токтың тандемдік қуат көзін де орната аламыз.
5. Дәнекерлеу бағанының штанга жүйесі қос буынды тізбек арқылы көтеріледі. Сондай-ақ, ол тізбектің сынған кезде де пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін құлауға қарсы жүйемен жабдықталған.
6. Автоматты дәнекерлеуді жүзеге асыру үшін ағынды қалпына келтіру машинасы, дәнекерлеу камерасының мониторы және лазерлік көрсеткіш қолжетімді. Жұмыс бейнесін алу үшін бізге электрондық пошта арқылы хабарласа аласыз.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | MD 3030 C&B |
| Бомның ұшындағы жүк көтергіштік | 250 кг |
| Тік жебенің жүрісі | 3000 мм |
| Тік жебе жылдамдығы | 1100 мм/мин |
| Көлденең жебенің жүрісі | 3000 мм |
| Көлденең жылдамдық | 175-1750 мм/мин VFD |
| Бом ұшының көлденең сырғанауы | Моторлы 150*150 мм |
| Айналдыру | ±180°Құлыппен қолмен басқару |
| Саяхат жолы | Моторлы саяхат |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 10 м кабель |
| Түс | RAL 3003 ҚЫЗЫЛ+9005 Қара |
| 1-опция | Лазерлік көрсеткіш |
| Опциялар -2 | Камера мониторы |
| Опциялар-3 | Флюсті қалпына келтіру машинасы |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
1. Колонналық элеватор тежегіш қозғалтқышы және жебе айнымалы жиіліктегі қозғалтқыш Invertek компаниясынан толық CE мақұлдауымен жасалған.
2. Айнымалы жиілік драйвері Schneider немесе Danfoss компанияларынан алынған, CE және UL мақұлдауымен.
3. Дәнекерлеу бағанының барлық қосалқы бөлшектерін бірнеше жылдан кейін жергілікті тұтынушы нарығында апатқа ұшыраған жағдайда оңай ауыстыруға болады.
✧ Басқару жүйесі
1. Жұмыс қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін құлауға қарсы жүйесі бар бағаналы штангалы лифт. Барлық бағаналы штангалар соңғы пайдаланушыға жеткізілмес бұрын құлауға қарсы жүйені тексерді.
2. Жүріп бара жатқан арбаның құлап кетпеуін қамтамасыз ету үшін рельстерде бірге бекітілген қауіпсіздік ілмегі бар.
3. Әрбір бағанның қуат көзі платформасымен жабдықталған бумы.
4. Флюсті қалпына келтіру машинасы мен қуат көзін бірге біріктіруге болады.
5. Бағаналы жебе жебені жоғары/төмен/алға және артқа жылжытуды, сондай-ақ алға және артқа жылжуды басқаруға арналған бір қашықтан басқару қорабы бар.
6. Егер бағаналық жебеде ара қуат көзі интеграцияланған болса, қашықтан басқарылатын қорапта дәнекерлеуді бастау, дәнекерлеуді тоқтату, сым беру және сымдарды кері беру функциялары бар.
✧ Алдыңғы жобалар
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналардан кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, тесіктерді бұрғылау, құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу бағанының жебесін шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.








