Lincoln AC/DC-1000 қуат көзі бар 4040 бағаналы жебе
✧ Кіріспе
1. Дәнекерлеу бағанының жел мұнарасы, қысымды ыдыстар және резервуарлардың сыртында және ішінде бойлық тігістерді немесе иінді дәнекерлеу үшін кеңінен қолданылады. Біздің дәнекерлеу роторлары жүйесімен бірге пайдаланған кезде автоматты дәнекерлеу жүзеге асырылады.
2. Фланецтерді дәнекерлеу үшін дәнекерлеу позиционерлерімен бірге пайдалану ыңғайлы болады.
3. Дайындама бөліктерінің ұзындығына сәйкес, біз сондай-ақ қозғалмалы дөңгелектері бар бағаналы жебе жасаймыз. Сондықтан ол ұзын бойлық тігіспен дәнекерлеуге де қолжетімді.
4. Дәнекерлеу бағанының жебесіне біз MIG қуат көзін, ARW қуат көзін және айнымалы/тұрақты токтың тандемдік қуат көзін де орната аламыз.
5. Дәнекерлеу бағанының штанга жүйесі қос буынды тізбек арқылы көтеріледі. Сондай-ақ, ол тізбектің сынған кезде де пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін құлауға қарсы жүйемен жабдықталған.
6. Автоматты дәнекерлеуді жүзеге асыру үшін ағынды қалпына келтіру машинасы, дәнекерлеу камерасының мониторы және лазерлік көрсеткіш қолжетімді. Жұмыс бейнесін алу үшін бізге электрондық пошта арқылы хабарласа аласыз.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | MD 4040 C&B |
| Бомның ұшындағы жүк көтергіштік | 250 кг |
| Тік жебенің жүрісі | 4000 мм |
| Тік жебе жылдамдығы | 1100 мм/мин |
| Көлденең жебенің жүрісі | 4000 мм |
| Көлденең жылдамдық | 175-1750 мм/мин VFD |
| Бом ұшының көлденең сырғанауы | Моторлы 100*100 мм |
| Айналдыру | ±180°Құлыппен қолмен басқару |
| Саяхат жолы | Моторлы саяхат |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 10 м кабель |
| Түс | RAL 3003 ҚЫЗЫЛ+9005 Қара |
| 1-опция | Лазерлік көрсеткіш |
| Опциялар -2 | Камера мониторы |
| Опциялар-3 | Флюсті қалпына келтіру машинасы |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу бағанының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті бірнеше жылдан кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Дәнекерлеу алауын жоғары/төмен, алға/артқа / көлденең сырғымалармен, сым беру, сымдарды кері бағыттау, қуат шамдары және электрлік тоқтату арқылы қолмен басқару қорабы.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Біз сондай-ақ автоматты дәнекерлеуді жүзеге асыру үшін дәнекерлеу ротаторын немесе дәнекерлеу позиционерін баған бумымен біріктіре аламыз.
✧ Алдыңғы жобалар
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналардан кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, тесіктерді бұрғылау, құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу бағанының жебесін шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.










