300T ауыр жүктемелі құбырларды дәнекерлеу роликтерінің роторлық тіректерінің болтты реттеуі бар
✧ Кіріспе
1. Дәстүрлі ротор қозғалтқышы бар бір жетек ротор блогынан, бір бос жүріссіз айналу блогынан, болат қаңқа негізінен және электрлік басқару жүйесінен тұрады.
2. Барлық жетек және бос жүріс блогы PU материалынан жасалған роликті дөңгелектерімен жабдықталған, бұл ұзақ уақыт пайдалану мерзімін қамтамасыз етеді.
3. Арнайы сұраныс бойынша болат материалдан жасалған роликті дөңгелектер қолжетімді.
4. Барлық PU дөңгелектері немесе болат дөңгелек 12.9 дәрежелі болттармен негізде бекітіледі.
5. Алға бұру, кері бұру, бұрылу жылдамдығын көрсету, кідірту, электронды тоқтату және қалпына келтіру функциялары бар қашықтан басқару пульті.
6. Осы ауыр дәнекерлеу роликтері үшін біз 30 м қашықтықтағы сигнал қабылдағыштағы сымсыз қолмен басқару қорабын да жеткіземіз.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | CR-300 дәнекерлеу роликі |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 300 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-дискісі | Ең көбі 150 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-бос жүріс | Ең көбі 150 тонна |
| Кеме өлшемі | 1000~6000 мм |
| Реттеу тәсілі | Болтты реттеу |
| Қозғалтқыштың айналу қуаты | 2*5,5 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 100-1000 мм/мин |
| Жылдамдықты басқару | Айнымалы жиілік драйвері |
| Роликті дөңгелектер | Болат материалы |
| Ролик өлшемі | Ø700*300 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 15 м кабель |
| Түс | Теңшелген |
| Кепілдік | Бір жыл |
| Сертификаттау | CE |
✧ Ерекшелік
1. Құбырларды дәнекерлеу роликтерінің өнімі келесі әртүрлі серияларға ие, мысалы, өздігінен туралау, реттелетін, көлік құралы, еңкейту және дрейфке қарсы түрлері.
2. Дәстүрлі құбырларды дәнекерлеуге арналған роликтер сериясы роликтердің ортаңғы қашықтығын резервтелген бұранда тесіктері немесе қорғасын бұрандасы арқылы реттеу арқылы әртүрлі диаметрлі жұмысқа бейімделе алады.
3. Әртүрлі қолданысқа байланысты ролик бетінің үш түрі бар: PU/РЕЗИНА/БОЛАТ ДОҢҒАЛАҚ.
4. Құбырларды дәнекерлеу роликтері негізінен құбырларды дәнекерлеу, цистерна роликтерін жылтырату, токарлық роликтерді бояу және цилиндрлік ролик қабығының цистерналарды токарлық роликтерін құрастыру үшін қолданылады.
5. Құбырларды дәнекерлеуге арналған роликті машина басқа жабдықтармен бірлесіп басқара алады.
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
1. Айнымалы жиілік жетегі Danfoss / Schneider брендінен алынған.
2. Айналдыру және еңкейту қозғалтқыштары Invertek / ABB бренді болып табылады.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
Барлық қосалқы бөлшектерді соңғы пайдаланушы жергілікті нарықта оңай ауыстыруға болады.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін дисплейі, алға айналдыру, кері айналдыру, жоғары еңкейту, төмен еңкейту, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қашықтан басқару пульті.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
4. Сондай-ақ, біз машина корпусының жағында қосымша бір апаттық тоқтату түймесін қосамыз, бұл кез келген апат орын алған кезде жұмыстың машинаны бірінші рет тоқтатуын қамтамасыз етеді.
5. Біздің барлық басқару жүйеміз еуропалық нарыққа CE мақұлдауымен.
✧ Алдыңғы жобалар











