CR- 800T болтты реттеу мүмкіндігі бар құбыр тұйығына арналған дәстүрлі дәнекерлеу роликі
✧ Кіріспе
1. Біздің құбырларды дәнекерлеу роторларымыз бір жетек роликі мен бір бос жүріс роликінің жиынтығы ретінде сатылымға шығарылады.
2. Біздің бактарды баптау роликтерінің жетек айналу жылдамдығы сандық оқуда.
3. Schneider компаниясының ұзақ мерзімді пайдалануды қамтамасыз ететін жоғары сапалы электрондық компоненттері
4. Қашықтан қолмен басқару, радио арқылы қолмен басқару және аяқ педальын басқарудың барлығы қолжетімді.
Түпнұсқа өндірушіден 5.100% жаңа
6. Егер сіздің бір құбырыңыздың ұзындығы 8 метрден асса, біз сізге бір жетек роликті және екі бос жүріс роликтерін таңдауды ұсынамыз.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | CR-800 дәнекерлеу роликі |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 800 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-дискісі | Ең көбі 400 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-бос жүріс | Ең көбі 400 тонна |
| Кеме өлшемі | 1200~8500 мм |
| Реттеу тәсілі | Болтты реттеу |
| Қозғалтқыштың айналу қуаты | 2*15 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 100-1000 мм/мин |
| Жылдамдықты басқару | Айнымалы жиілік драйвері |
| Роликті дөңгелектер | Болат материалы |
| Ролик өлшемі | Ø800*400 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 15 м кабель |
| Түс | Теңшелген |
| Кепілдік | Бір жыл |
| Сертификаттау | CE |
✧ Ерекшелік
1. Құбырларды дәнекерлеу роликтерінің өнімі келесі әртүрлі серияларға ие, мысалы, өздігінен туралау, реттелетін, көлік құралы, еңкейту және дрейфке қарсы түрлері.
2. Дәстүрлі құбырларды дәнекерлеуге арналған роликтер сериясы роликтердің ортаңғы қашықтығын резервтелген бұранда тесіктері немесе қорғасын бұрандасы арқылы реттеу арқылы әртүрлі диаметрлі жұмысқа бейімделе алады.
3. Әртүрлі қолданысқа байланысты ролик бетінің үш түрі бар: PU/РЕЗИНА/БОЛАТ ДОҢҒАЛАҚ.
4. Құбырларды дәнекерлеу роликтері негізінен құбырларды дәнекерлеу, цистерна роликтерін жылтырату, токарлық роликтерді бояу және цилиндрлік ролик қабығының цистерналарды токарлық роликтерін құрастыру үшін қолданылады.
5. Құбырларды дәнекерлеуге арналған роликті машина басқа жабдықтармен бірлесіп басқара алады.
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
1. Айнымалы жиілік жетегі Danfoss / Schneider брендінен алынған.
2. Айналдыру және еңкейту қозғалтқыштары Invertek / ABB бренді болып табылады.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
Барлық қосалқы бөлшектерді соңғы пайдаланушы жергілікті нарықта оңай ауыстыруға болады.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін дисплейі, алға айналдыру, кері айналдыру, жоғары еңкейту, төмен еңкейту, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қашықтан басқару пульті.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
4. Сондай-ақ, біз машина корпусының жағында қосымша бір апаттық тоқтату түймесін қосамыз, бұл кез келген апат орын алған кезде жұмыстың машинаны бірінші рет тоқтатуын қамтамасыз етеді.
5. Біздің барлық басқару жүйеміз еуропалық нарыққа CE мақұлдауымен.
✧ Алдыңғы жобалар










