LPP-01 дәнекерлеу роторы
✧ Кіріспе
1 тонналық дәнекерлеу ролик жүйесі - дәнекерлеу операциялары кезінде салмағы 1 метрикалық тоннаға (1000 кг) дейінгі дайындамаларды басқарылатын орналастыру және айналдыру үшін қолданылатын мамандандырылған жабдық.
1 тонналық дәнекерлеу ролик жүйесінің негізгі ерекшеліктері мен мүмкіндіктеріне мыналар жатады:
- Жүктеме сыйымдылығы:
- Дәнекерлеу роликтері жүйесі максималды салмағы 1 метрикалық тонна (1000 кг) болатын дайындамаларды өңдеуге және айналдыруға арналған.
- Бұл оны қысымды ыдыстар, ауыр техника бөлшектері және ірі металл бұйымдары сияқты ірі көлемді өнеркәсіптік компоненттерге жарамды етеді.
- Ролик дизайны:
- 3 тонналық дәнекерлеу роликтері жүйесі әдетте дайындамаға қажетті тірек пен айналуды қамтамасыз ететін бірқатар қозғалтқышты роликтерден тұрады.
- Роликтер жоғары беріктіктегі материалдардан жасалған және ауыр дайындаманың тұрақты және бақыланатын орналасуын қамтамасыз ету үшін орналастырылған.
- Айналдыру және еңкейтуді реттеу:
- Дәнекерлеу ролик жүйесі көбінесе айналу және еңкеюді реттеу мүмкіндіктерін ұсынады.
- Айналдыру дәнекерлеу процесінде дайындаманың біркелкі және бақыланатын орналасуын қамтамасыз етеді.
- Еңкейтуді реттеу дайындаманың оңтайлы бағытын қамтамасыз етеді, дәнекерлеуші үшін қолжетімділікті және көрінуді жақсартады.
- Дәл жылдамдық пен позицияны басқару:
- Дәнекерлеу ролик жүйесі айналмалы дайындаманың жылдамдығы мен орнын дәл басқаруды қамтамасыз етуге арналған.
- Бұған айнымалы жылдамдықты жетектері, сандық позиция көрсеткіштері және кеңейтілген басқару жүйелері сияқты мүмкіндіктер арқылы қол жеткізіледі.
- Өнімділіктің артуы:
- 1 тонналық дәнекерлеу ролик жүйесінің тиімді орналастыру және айналдыру мүмкіндіктері дайындаманы орнату және басқару үшін қажетті уақыт пен күш-жігерді азайту арқылы өнімділікті арттыра алады.
- Берік және берік құрылыс:
- Дәнекерлеу ролик жүйесі 1 тонналық дайындамаларды өңдеу кезіндегі айтарлықтай жүктемелер мен кернеулерге төтеп беру үшін ауыр материалдардан және берік қаңқадан жасалған.
- Арматураланған роликтер, жоғары беріктіктегі мойынтіректер және тұрақты негіз сияқты ерекшеліктер оның сенімділігі мен беріктігіне ықпал етеді.
- Қауіпсіздік мүмкіндіктері:
- 1 тонналық дәнекерлеу ролик жүйесін жобалауда қауіпсіздік өте маңызды мәселе болып табылады.
- Жалпы қауіпсіздік мүмкіндіктеріне апаттық тоқтату механизмдері, шамадан тыс жүктемеден қорғау, тұрақты бекіту және қауіпсіз жұмыс істеуді қамтамасыз ету үшін оператордың қорғаныс шаралары кіреді.
- Дәнекерлеу жабдықтарымен үйлесімділік:
- Дәнекерлеу роликтері жүйесі MIG, TIG немесе су асты доғалық дәнекерлеу машиналары сияқты әртүрлі дәнекерлеу жабдықтарымен біркелкі интеграциялануға арналған.
- Бұл ірі көлемді бөлшектерді дәнекерлеу кезінде жұмыс процесінің тегіс және тиімді болуын қамтамасыз етеді.
1 тонналық дәнекерлеу ролик жүйесі кеме жасау, ауыр машина жасау, қысымды ыдыстарды жасау және ірі көлемді металл бұйымдарын жасау жобалары сияқты салаларда кеңінен қолданылады. Ол ауыр дайындамаларды тиімді және дәл дәнекерлеуге мүмкіндік береді, өнімділікті және дәнекерлеу сапасын жақсартады, сонымен қатар қолмен өңдеу және орналастыру қажеттілігін азайтады.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | LPP-01 дәнекерлеу роликі |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 1 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-дискісі | Ең көбі 500 кг |
| Жүктеу сыйымдылығы-бос жүріс | Ең көбі 500 кг |
| Кеме өлшемі | 300~1200 мм |
| Реттеу тәсілі | Болтты реттеу |
| Қозғалтқыштың айналу қуаты | 500 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 100-4000 мм/мин Сандық дисплей |
| Жылдамдықты басқару | Айнымалы жиілік драйвері |
| Роликті дөңгелектер | PU түрімен қапталған болат |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті және аяқ педаль қосқышы |
| Түс | RAL3003 ҚЫЗЫЛ ЖӘНЕ 9005 ҚАРА / Теңшелген |
| Опциялар | Үлкен диаметрлі сыйымдылық |
| Моторлы жүретін дөңгелектер негізі | |
| Сымсыз қолмен басқару қорабы |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін, алға, артқа, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қолмен басқару блогы.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
4. Қажет болса, сымсыз қолмен басқару қорабы қолжетімді.
✧ Неліктен бізді таңдау керек
Weldsuccess компаниясының меншігіндегі 25 000 шаршы фут өндірістік және кеңселік кеңістікті алып жатқан өндірістік нысандарда жұмыс істейді.
Біз әлемнің 45 еліне экспорттаймыз және 6 құрлықта тұтынушыларымыздың, серіктестеріміздің және дистрибьюторларымыздың үлкен және өсіп келе жатқан тізімі бар екеніне мақтанамыз.
Біздің заманауи қондырғымыз өнімділікті барынша арттыру үшін робототехника мен толық CNC өңдеу орталықтарын пайдаланады, бұл өндіріс шығындарын азайту арқылы тұтынушыға құндылық ретінде қайтарылады.
✧ Өндірістің барысы
2006 жылдан бастап біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйесінен өттік, біз түпнұсқа материалдан жасалған болат пластиналардың сапасын бақылаймыз. Біздің сату тобы тапсырысты өндіріс тобына жіберген кезде, сонымен бірге түпнұсқа болат пластинадан бастап дайын өнімнің барысына дейін сапаны тексеруді талап етеді. Бұл біздің өнімдеріміздің тұтынушы талаптарына сай болуын қамтамасыз етеді.
Сонымен қатар, біздің барлық өнімдеріміз 2012 жылдан бастап CE мақұлдауын алды, сондықтан біз Еуропа нарығына еркін экспорттай аламыз.
✧ Алдыңғы жобалар








