VPE-0.3 Қолмен еңкейтетін 0-90 градус дәнекерлеу позициясы
✧ Кіріспе
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | VPE-0.3 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 300 кг |
| Үстел диаметрі | 600 мм |
| Айналмалы қозғалтқыш | 0,37 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 0,3-3 айн/мин |
| Еңкейтетін қозғалтқыш | Нұсқаулық |
| Еңкейту жылдамдығы | Нұсқаулық |
| Еңкейту бұрышы | 0~90° |
| Макс. эксцентрлік қашықтық | 50 мм |
| Максималды гравитациялық қашықтық | 50 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін, алға айналдыру, кері айналдыру, жоғары еңкейту, төмен еңкейту, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қолмен басқару блогы.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналарды кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, тесіктерді бұрғылау, құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу позиционерін шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Неліктен бізді таңдау керек
2006 жылдан бастап біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйесінен өттік, біз түпнұсқа материалдан жасалған болат пластиналардың сапасын бақылаймыз. Біздің сату тобы тапсырысты өндіріс тобына жіберген кезде, сонымен бірге түпнұсқа болат пластинадан бастап дайын өнімнің барысына дейін сапаны тексеруді талап етеді. Бұл біздің өнімдеріміздің тұтынушы талаптарына сай болуын қамтамасыз етеді.
Сонымен қатар, біздің барлық өнімдеріміз 2012 жылдан бастап CE мақұлдауын алды, сондықтан біз Еуропа нарығына еркін экспорттай аламыз.
✧ Алдыңғы жобалар




