VPE-1 дәнекерлеу позициялаушысы
✧ Кіріспе
1. Стандартты 2 осьті беріліс қорабын еңкейтуге арналған дәнекерлеу позициялағышы - жұмыс бөліктерін еңкейту және айналдыру үшін негізгі шешім.
2. Жұмыс үстелін айналдыруға (360°-қа) немесе еңкейтуге (0-90°-қа) болады, бұл жұмыс бөлігін ең жақсы күйде дәнекерлеуге мүмкіндік береді, ал моторландырылған айналу жылдамдығы VFD арқылы басқарылады.
3. Дәнекерлеу кезінде біз айналу жылдамдығын өз талаптарымызға сәйкес реттей аламыз. Айналу жылдамдығы қашықтан басқару пультінде сандық дисплейде көрсетіледі.
4. Құбыр диаметрінің айырмашылығына сәйкес, ол құбырды ұстап тұру үшін 3 жақ патронды да орната алады.
5. Бекітілген биіктік позиционері, көлденең айналу үстелі, қолмен немесе гидравликалық 3 осьтік биіктікті реттейтін позиционерлер Weldsuccess Ltd компаниясынан қолжетімді.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | VPE-1 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 1000 кг |
| Үстел диаметрі | 1000 мм |
| Айналмалы қозғалтқыш | 0,75 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Еңкейтетін қозғалтқыш | 1,1 кВт |
| Еңкейту жылдамдығы | 0,67 айн/мин |
| Еңкейту бұрышы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. эксцентрлік қашықтық | 150 мм |
| Максималды гравитациялық қашықтық | 100 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін, алға айналдыру, кері айналдыру, жоғары еңкейту, төмен еңкейту, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қолмен басқару блогы.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналарды кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, тесіктерді бұрғылау, құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу позиционерін шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар



