0-90 градусқа еңкею бұрышы бар VPE-5 дәнекерлеу позициялағышы
✧ Кіріспе
1. Моторлы еңкейтуге арналған 2 берік еңкейту берілісі бар 5 тонналық дәнекерлеу позиционері.
2. Бұл үстел диаметрі 1500 мм болатын 2 моторлы осьті дәнекерлеу позиционері.
3. Дайындаманың дәнекерлеу үшін ең жақсы күйге жылжуын қамтамасыз ету үшін үстелді 360°-қа айналдыру және 0 - 90°-қа еңкейту.
4. Айналу жылдамдығы сандық дисплейде және VFD арқылы басқарылады. Дәнекерлеу талаптарына сәйкес қашықтан басқару қорабында жылдамдықты реттеуге болады.
5. Біз сондай-ақ құбыр фланецтерін дәнекерлеуге арналған дәнекерлеу патрондарын жеткіземіз.
6. Бекітілген биіктік типті позиционер, көлденең айналу үстелі және қолмен немесе гидравликалық 3 осьті биіктікті реттейтін позиционерлердің барлығы қолжетімді.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | VPE-5 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 5000 кг |
| Үстел диаметрі | 1500 мм |
| Айналмалы қозғалтқыш | 3 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Еңкейтетін қозғалтқыш | 3 кВт |
| Еңкейту жылдамдығы | 0,14 айн/мин |
| Еңкейту бұрышы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. эксцентрлік қашықтық | 200 мм |
| Максималды гравитациялық қашықтық | 150 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
1. Айнымалы жиілік жетегі Danfoss / Schneider брендінен алынған.
2. Айналдыру және еңкейту қозғалтқыштары Invertek / ABB бренді болып табылады.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
Барлық қосалқы бөлшектерді соңғы пайдаланушы жергілікті нарықта оңай ауыстыруға болады.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін дисплейі, алға айналдыру, кері айналдыру, жоғары еңкейту, төмен еңкейту, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қашықтан басқару пульті.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
4. Сондай-ақ, біз машина корпусының жағында қосымша бір апаттық тоқтату түймесін қосамыз, бұл кез келген апат орын алған кезде жұмыстың машинаны бірінші рет тоқтатуын қамтамасыз етеді.
5. Біздің барлық басқару жүйеміз еуропалық нарыққа CE мақұлдауымен.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналарды кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, тесіктерді бұрғылау, құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу позиционерін шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар



