Жел мұнарасы үшін 10 тонналық өздігінен тураланатын 2800 мм құбыр дәнекерлеу роликтері
✧ Кіріспе
1. Ыдыстың диаметрі диапазоны 320-2800 мм аралығында.
2. Бір жиынтық қуат / Бір жиынтық бос жүріс / Электрлік басқару жүйесі.
3. Тұтынушылар 10 тонналық өздігінен тураланатын дәнекерлеу роторларын өз сипаттамаларына сәйкес реттей алады.
4,10 тонна Өздігінен тураланатын дәнекерлеу ротаторын қолмен және аяқ педалі арқылы басқаруға болады.
5. Резеңке дөңгелек немесе болат дөңгелек сіздің қалпына келтіруіңізден кейін
6. Өздігінен тураланатын дәнекерлеу ротаторын пайдалану оңай.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | SAR -10 дәнекерлеу роликі |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 10 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-дискісі | Ең көбі 5 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-бос жүріс | Ең көбі 5 тонна |
| Кеме өлшемі | 320~2800 мм |
| Реттеу тәсілі | Өздігінен тураланатын ролик |
| Қозғалтқыштың айналу қуаты | 1,1 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 100-1000 мм/мин Сандық дисплей |
| Ролик өлшемі | Ø300*150 мм |
| Жылдамдықты басқару | Айнымалы жиілік драйвері |
| Роликті дөңгелектер | PU түрімен қапталған болат |
| Басқару жүйесі | Аяқ педалі 8 м кабель |
| Түс | Теңшелген |
| Кепілдік | Бір жыл |
| Опциялар | Үлкен диаметрлі сыйымдылық |
| Моторлы жүретін дөңгелектер негізі | |
| Сымсыз қолмен басқару қорабы |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін, алға, артқа, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қолмен басқару блогы.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
4. Қажет болса, сымсыз қолмен басқару қорабы қолжетімді.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналардан кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, бұрғылау, тесіктерді құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу роторларын шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар







