160T болтты реттеуі бар PU бар дәстүрлі құбыр роликтерін дәнекерлеуге арналған ротор
✧ Кіріспе
Бір жетек блогын және бір бос жүріс блогын қоса алғанда, 1,160 тонна жүк көтергіштігі бар дәнекерлеу роторлары.
2. Әдетте біз диаметрі 500 мм және ені 400 мм PU дөңгелектерін қолданамыз, болат материалдан жасалған роликті дөңгелектер теңшелген.
3. 2 * 4 кВт жиіліктегі айнымалы қозғалтқыштармен айналудың тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
4. Егер кемелер эксцентриситетке ие болса, айналу моментін арттыру үшін тежегіш қозғалтқышын қолданамыз.
5. Диаметрі 5000 мм сыйымдылығы бар стандартты 160 тонналық дәнекерлеу ротаторы, біз сондай-ақ соңғы пайдаланушының сұранысына сәйкес үлкенірек өлшемге теңшей аламыз.
6. Бекітілген негіз, моторлы қозғалмалы дөңгелектер және өсірілетін жіптердің барлығы Weldsuccess Ltd компаниясынан қолжетімді.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | CR-160 дәнекерлеу роликі |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 160 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-дискісі | Ең көбі 80 тонна |
| Жүктеу сыйымдылығы-бос жүріс | Ең көбі 80 тонна |
| Кеме өлшемі | 800~5000 мм |
| Реттеу тәсілі | Болтты реттеу |
| Қозғалтқыштың айналу қуаты | 2*4 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 100-1000 мм/мин |
| Жылдамдықты басқару | Айнымалы жиілік драйвері |
| Роликті дөңгелектер | Болат материалы |
| Ролик өлшемі | Ø500*600 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 15 м кабель |
| Түс | Теңшелген |
| Кепілдік | Бір жыл |
| Сертификаттау | CE |
✧ Ерекшелік
1. Құбырларды дәнекерлеу роликтерінің өнімі келесі әртүрлі серияларға ие, мысалы, өздігінен туралау, реттелетін, көлік құралы, еңкейту және дрейфке қарсы түрлері.
2. Дәстүрлі құбырларды дәнекерлеуге арналған роликтер сериясы роликтердің ортаңғы қашықтығын резервтелген бұранда тесіктері немесе қорғасын бұрандасы арқылы реттеу арқылы әртүрлі диаметрлі жұмысқа бейімделе алады.
3. Әртүрлі қолданысқа байланысты ролик бетінің үш түрі бар: PU/РЕЗИНА/БОЛАТ ДОҢҒАЛАҚ.
4. Құбырларды дәнекерлеу роликтері негізінен құбырларды дәнекерлеу, цистерна роликтерін жылтырату, токарлық роликтерді бояу және цилиндрлік ролик қабығының цистерналарды токарлық роликтерін құрастыру үшін қолданылады.
5. Құбырларды дәнекерлеуге арналған роликті машина басқа жабдықтармен бірлесіп басқара алады.
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
1. Айнымалы жиілік жетегі Danfoss / Schneider брендінен алынған.
2. Айналдыру және еңкейту қозғалтқыштары Invertek / ABB бренді болып табылады.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
Барлық қосалқы бөлшектерді соңғы пайдаланушы жергілікті нарықта оңай ауыстыруға болады.
✧ Басқару жүйесі
1. Айналу жылдамдығын көрсететін дисплейі, алға айналдыру, кері айналдыру, жоғары еңкейту, төмен еңкейту, қуат шамдары және апаттық тоқтату функциялары бар қашықтан басқару пульті.
2. Қуат қосқышы, қуат шамдары, дабыл, қалпына келтіру функциялары және апаттық тоқтату функциялары бар негізгі электр шкафы.
3. Айналу бағытын басқару үшін аяқ педалі.
4. Сондай-ақ, біз машина корпусының жағында қосымша бір апаттық тоқтату түймесін қосамыз, бұл кез келген апат орын алған кезде жұмыстың машинаны бірінші рет тоқтатуын қамтамасыз етеді.
5. Біздің барлық басқару жүйеміз еуропалық нарыққа CE мақұлдауымен.
✧ Алдыңғы жобалар











