Диаметрі 1000 мм болатын құбыр гидравликалық дәнекерлеу позиционері, ауыр жүктеме
✧ Кіріспе
1. Бұл машина оңай дәнекерлеуге, дәнекерлеу машинасымен жұмыс істеуге, дәнекерлеу манипуляторына қолданылады
2. Позиционер VFD арқылы 0-ден 120°-қа дейін еңкейіп, 360° айнала алады.
3. Кернеу стандарты 380В-3PH-50Гц, бірақ біз сіздің талабыңызға сәйкес 110-575В жасай аламыз
4. Дайындаманы дәнекерлеу үшін тамаша қалыпта ұстайды.
5. Бұл дәнекерлеу сапасын дәлелдейді және дәнекерлеу жұмысын азайтады және өнімділікті жақсартады.
6. 0-90° еңкею бұрышы бар электрлік беріліс қорабының еңкею позициялаушысы
7. Қашықтан қолмен басқару қорабы және аяқ педальын басқару.
8. Үстелдің айналу жылдамдығын қадамсыз реттеуге болады
9. Түпнұсқа өндірушіден 100% жаңа
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | AHVPE-20 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 2000 кг |
| Үстел диаметрі | 1000 мм |
| Көтеру жолы | Гидравликалық цилиндр |
| Көтергіш цилиндр | Бір цилиндрлі |
| Көтеру орталығының жүрісі | 600~1470 мм |
| Айналу жолы | Моторлы 1,5 кВт |
| Еңкейту жолы | Гидравликалық цилиндр |
| Еңкейтіп тұрған цилиндр | Бір цилиндрлі |
| Еңкейту бұрышы | 0~90° |
| Басқару тәсілі | Қашықтан қолмен басқару |
| Аяқ қосқышы | Иә |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Түс | Теңшелген |
| Кепілдік | Бір жыл |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Әдетте қолмен басқару қорабы және аяқ қосқышы бар дәнекерлеу позиционері.
2. Бір қолмен басқарылатын қорапта жұмысшы алға айналдыру, кері айналдыру, апаттық тоқтату функцияларын басқара алады, сондай-ақ айналу жылдамдығының дисплейі мен қуат шамдарын пайдалана алады.
3. Барлық дәнекерлеу позиционерінің электрлік шкафы Weldsuccess Ltd компаниясының өзі жасаған. Негізгі электрлік элементтердің барлығы Schneider компаниясынан.
4. Кейде біз PLC басқаруымен және RV беріліс қораптарымен дәнекерлеу позиционерін жасадық, оларды роботпен бірге де жұмыс істей аламыз.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналардан кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, бұрғылау, тесіктерді құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу роторларын шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар











