Қолмен басқару қорабы және аяқ педалі бар 3000 кг құбырларды автоматты түрде дәнекерлеуге арналған позиционерлер
✧ Кіріспе
1. Шынтақ дәнекерлеу позиционері негізінен жұмыс үстелінің айналмалы блогынан және еңкейтетін блогынан және электрлік басқару жүйесінен тұрады.
2. Моторлы еңкейту және айналдыру арқылы шынтақ дәнекерлеу позиционері дайындаманы жұмыс позиционерінде ең қолайлы күйде жасай алады.
3. Ең жақсы дәнекерлеу жылдамдығына қол жеткізу үшін жұмыс үстелінің айналуы сатылы жиілікті түрлендіру арқылы басқарылады.
4. Жұмыс үстелінің қашықтан жұмыс істеуін жүзеге асыру үшін қашықтан басқару пультін пайдалану, сонымен қатар байланыстыру жұмысын жүзеге асыру үшін жұмыс істейтін машиналармен байланысуға болады.
5. Манипулятормен және ілулі автоматты дәнекерлеу машинасымен байланыстыру жұмыстарын жүзеге асыру үшін интерфейсті бөлек қойыңыз, автоматты дәнекерлеу орталығына қол жеткізіңіз.
6. Қысым ыдыстарын, металлургияны, электр энергетикасын, химия өнеркәсібін, механикалық және металл құрылымдарын қоса алғанда, қолдану саласы.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | AHVPE-3 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 3000 кг |
| Үстел диаметрі | 1400 мм |
| Орталық биіктікті реттеу | Болтпен / Гидравликалық қолмен |
| Айналмалы қозғалтқыш | 1,1 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Еңкейтетін қозғалтқыш | 2,2 кВт |
| Еңкейту жылдамдығы | 0,23 айн/мин |
| Еңкейту бұрышы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. эксцентрлік қашықтық | 200 мм |
| Максималды гравитациялық қашықтық | 200 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Түс | Теңшелген |
| Кепілдік | Бір жыл |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Әдетте қолмен басқару қорабы және аяқ қосқышы бар дәнекерлеу позиционері.
2. Бір қолмен басқарылатын қорапта жұмысшы алға айналдыру, кері айналдыру, апаттық тоқтату функцияларын басқара алады, сондай-ақ айналу жылдамдығының дисплейі мен қуат шамдарын пайдалана алады.
3. Барлық дәнекерлеу позиционерінің электрлік шкафы Weldsuccess Ltd компаниясының өзі жасаған. Негізгі электрлік элементтердің барлығы Schneider компаниясынан.
4. Кейде біз PLC басқаруымен және RV беріліс қораптарымен дәнекерлеу позиционерін жасадық, оларды роботпен бірге де жұмыс істей аламыз.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналардан кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, бұрғылау, тесіктерді құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу роторларын шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар










