20 тонналық дәнекерлеу позициялағышы
✧ Кіріспе
20 тонналық дәнекерлеу позиционері - дәнекерлеу операцияларында үлкен және ауыр дайындамаларды орналастыру және айналдыру үшін қолданылатын ауыр жүктемелі жабдық. Ол 20 метрикалық тоннаға дейінгі салмағы бар дайындамаларды өңдеуге арналған, дәнекерлеу процестері кезінде тұрақтылықты, басқарылатын қозғалысты және дәл позициялауды қамтамасыз етеді.
20 тонналық дәнекерлеу позиционерінің кейбір негізгі ерекшеліктері мен сипаттамалары:
Жүк көтергіштігі: Позиционер максималды салмағы 20 метрикалық тонна болатын жұмыс бөлшектерін көтере және айналдыра алады. Бұл оны қысымды ыдыстар, цистерналар және ауыр техника бөлшектері сияқты үлкен және ауыр жүктемелі компоненттерді өңдеуге жарамды етеді.
Берік конструкция: Дәнекерлеу позиционері дайындаманың жүктемесі кезінде тұрақтылық пен беріктікті қамтамасыз ету үшін ауыр материалдардан және берік жақтаудан жасалған. Бұған күшейтілген негіз, ауыр жүктемеге төзімді мойынтіректер және жоғары беріктіктегі құрылымдық компоненттер сияқты мүмкіндіктер кіреді.
Орналастыру мүмкіндіктері: 20 тонналық дәнекерлеу позиционері әдетте еңкейту, айналдыру және биіктікті реттеу сияқты кеңейтілген позициялау мүмкіндіктерін ұсынады. Бұл реттеулер дайындаманы оңтайлы орналастыруға мүмкіндік береді, бұл тиімді және дәл дәнекерлеуге мүмкіндік береді.
Айналдыруды басқару: Позиционер операторларға дайындаманың айналу жылдамдығы мен бағытын дәл басқаруға мүмкіндік беретін басқару жүйесін қамтиды. Бұл бүкіл процесс бойы дәнекерлеудің тұрақты және біркелкі сапасын қамтамасыз етеді.
Қауіпсіздік мүмкіндіктері: Ауыр жүктемелі дәнекерлеу жабдықтары үшін қауіпсіздік өте маңызды. 20 тонналық дәнекерлеу позиционері жұмыс кезінде оператор мен жабдықты қорғау үшін шамадан тыс жүктемеден қорғау, апаттық тоқтату механизмдері және қауіпсіздік құлыптары сияқты мүмкіндіктерді қамтуы мүмкін.
Сенімді қуат көзі: Нақты конструкцияға байланысты, 20 тонналық дәнекерлеу позиционері ауыр дайындамаларды айналдыру үшін қажетті момент пен дәлдікті қамтамасыз ету үшін гидравликалық, электрлік немесе жүйелердің тіркесімімен жұмыс істей алады.
20 тонналық дәнекерлеу позиционері кеме жасау, ауыр машина жасау, қысымды ыдыстарды жасау және ірі көлемді құрылыс жобалары сияқты салаларда кеңінен қолданылады. Ол ауыр жүктемелі бөлшектерді тиімді және дәл дәнекерлеуге мүмкіндік береді, өнімділік пен дәнекерлеу сапасын жақсартады.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | AHVPE-20 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 20000 кг |
| Үстел диаметрі | 2000 мм |
| Орталық биіктікті реттеу | Болтпен / Гидравликалық қолмен |
| Айналмалы қозғалтқыш | 4 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 0,02-0,2 айн/мин |
| Еңкейтетін қозғалтқыш | 4 кВт |
| Еңкейту жылдамдығы | 0,14 айн/мин |
| Еңкейту бұрышы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. эксцентрлік қашықтық | 200 мм |
| Максималды гравитациялық қашықтық | 400 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Түс | Теңшелген |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Әдетте қолмен басқару қорабы және аяқ қосқышы бар дәнекерлеу позиционері.
2. Бір қолмен басқарылатын қорапта жұмысшы алға айналдыру, кері айналдыру, апаттық тоқтату функцияларын басқара алады, сондай-ақ айналу жылдамдығының дисплейі мен қуат шамдарын пайдалана алады.
3. Барлық дәнекерлеу позиционерінің электрлік шкафы Weldsuccess Ltd компаниясының өзі жасаған. Негізгі электрлік элементтердің барлығы Schneider компаниясынан.
4. Кейде біз PLC басқаруымен және RV беріліс қораптарымен дәнекерлеу позиционерін жасадық, оларды роботпен бірге де жұмыс істей аламыз.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналардан кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, бұрғылау, тесіктерді құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу роторларын шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар







