AHVPE-1 биіктігін реттейтін дәнекерлеу позициялағышы
✧ Кіріспе
Биіктікті реттеу 2 осьті берілістің еңкейту дәнекерлеуі Позиционер - жұмыс бөліктерін еңкейту және айналдыру үшін негізгі шешім. Ол әртүрлі өлшемдегі жұмыс бөліктеріне сәйкес орталық биіктігін реттей алады.
Жұмыс үстелін айналдыруға (360°-қа) немесе еңкейтуге (0-90°-қа) болады, бұл жұмыс бөлігін ең жақсы күйде дәнекерлеуге мүмкіндік береді, ал моторландырылған айналу жылдамдығы VFD арқылы басқарылады.
Біздің шеберхананы жасау кезінде кейде бізде үлкенірек өлшемді дайындамалар болады, бұл кезде бізге орталық биіктігі жоғары дәнекерлеу позиционері қажет болады. Сонда биіктікті реттейтін дәнекерлеу позиционері пайдалы болады. Ол биіктікті қолмен болтпен реттей алады. Тұтынушы позиционердің биіктігін әртүрлі жұмыс бөліктеріне сәйкес реттей алады.
Биіктікті реттейтін дәнекерлеу позиционері іс жүзінде 3 осьті, біреуі айналуға арналған, жылдамдығы реттеледі. Біреуі еңкейтуге арналған, еңкейту бұрышы максимум 0-135 градус болуы мүмкін. Соңғы ось тік биіктікті реттеуге арналған.
Дәнекерлеу кезінде үстелдің айналу жылдамдығы реттеледі, қажет болған жағдайда баяу немесе жылдам реттей аламыз. Айналу бағытын аяқ педалі арқылы да басқаруға болады, бұл жұмысшылар үшін дәнекерлеу кезінде әлдеқайда ыңғайлы.
Әр түрлі құбыр диаметрлеріне арналған үш жақ сүйекті дәнекерлеу патрондары да қолжетімді, Weldsuccess дәнекерлеу патрондарын жеткізуге дайын күйінде орнатады. Соңғы пайдаланушы жүкті алған кезде оны тікелей пайдалана алады.
✧ Негізгі сипаттама
| Модель | AHVPE-1 |
| Айналдыру сыйымдылығы | Ең көбі 1000 кг |
| Үстел диаметрі | 1000 мм |
| Орталық биіктікті реттеу | Болтпен / Гидравликалық қолмен |
| Айналмалы қозғалтқыш | 0,75 кВт |
| Айналу жылдамдығы | 0,05-0,5 айн/мин |
| Еңкейтетін қозғалтқыш | 1,1 кВт |
| Еңкейту жылдамдығы | 0,67 айн/мин |
| Еңкейту бұрышы | 0~90°/ 0~120°градус |
| Макс. эксцентрлік қашықтық | 150 мм |
| Максималды гравитациялық қашықтық | 100 мм |
| Вольтаж | 380В±10% 50Гц 3фазалы |
| Басқару жүйесі | Қашықтан басқару пульті 8 м кабель |
| Опциялар | Дәнекерлеу патроны |
| Көлденең үстел | |
| 3 осьті гидравликалық позиционер |
✧ Қосалқы бөлшектер бренді
Халықаралық бизнес үшін Weldsuccess дәнекерлеу роторларының ұзақ қызмет етуін қамтамасыз ету үшін барлық танымал қосалқы бөлшектер брендін пайдаланады. Тіпті жылдар өткеннен кейін істен шыққан қосалқы бөлшектердің өзінде соңғы пайдаланушы қосалқы бөлшектерді жергілікті нарықта оңай ауыстыра алады.
1. Жиілік ауыстырғыш Damfoss брендінен.
2. Мотор Invertek немесе ABB брендінен алынған.
3. Электрлік элементтер - Schneider бренді.
✧ Басқару жүйесі
1. Әдетте қолмен басқару қорабы және аяқ қосқышы бар дәнекерлеу позиционері.
2. Бір қолмен басқарылатын қорапта жұмысшы алға айналдыру, кері айналдыру, апаттық тоқтату функцияларын басқара алады, сондай-ақ айналу жылдамдығының дисплейі мен қуат шамдарын пайдалана алады.
3. Барлық дәнекерлеу позиционерінің электрлік шкафы Weldsuccess Ltd компаниясының өзі жасаған. Негізгі электрлік элементтердің барлығы Schneider компаниясынан.
4. Кейде біз PLC басқаруымен және RV беріліс қораптарымен дәнекерлеу позиционерін жасадық, оларды роботпен бірге де жұмыс істей аламыз.
✧ Өндірістің барысы
WELDSUCCESS өндірушісі ретінде біз түпнұсқа болат пластиналардан кесу, дәнекерлеу, механикалық өңдеу, бұрғылау, тесіктерді құрастыру, бояу және соңғы сынақтан өткізу арқылы дәнекерлеу роторларын шығарамыз.
Осылайша, біз ISO 9001:2015 сапа менеджменті жүйеміз бойынша барлық өндіріс процесін басқарамыз. Және тұтынушыларымыздың жоғары сапалы өнімдер алатынына кепілдік береміз.
✧ Алдыңғы жобалар








